Nejméně se smrti bojí ti, jejihž život má největší cenu.

Březen 2010

Navždy tvoje...

28. března 2010 v 21:01 | Lilian |  Jednorázovky
tak, dneska vás čeká ještě jednorázovka. možná udělám pokračování, ale jako kapitolovku. snad to nebude vadit. a doporučuju číst si to později večer, navodí lepší atmosféru... musím upozornit, že je to trochu temnější...


Kapitola 2. - část druhá

28. března 2010 v 19:45 | Lilian |  Mezi učiteli
tak jsem tu po dlouhý době s kapitolkou, můžu vám říct, stojí to za nic, je krátká, děj příšerný, ale momentálně mě fakt opouští nápady, jak ty dva příběhy sojit a přitom ani jeden nespojit... no, doufám, že se to vylepší. v příštích pár kapitolkách k učitelům nečekejte žádný zázraky, ale než bude desátá kapitola, tak to bude určo dobrý, to slibuju - na svou vlastní čest.
kapitolka je věnována Skary, ze to pěkný povzbuzení :) tohle by bylo všechno, tak si ji užijte...
Jen tak mimochodem, už se tu rozbíhá zápletka, to je to jediný, co se mi na tom líbí,
Vaše Lilian


Škola - téma týdne

24. března 2010 v 20:29 | Lilian |  Téma týdne
Škola, téměř každý si pod tímto názvem vybaví školní lavice, učitele, jejich metody a hromady učení. Ale proč přesně škola vznikla? Všichni si určitě řeknou, proto, abychchom nebyli blbí a něco uměli. Když se ale podívám na mé spolužáky, kteří učení flákají a při zkoušení učitelkám na otázku, "proč vůbec do tý školy chodíš" řeknou, že proto, aby se něco naučili. Chcou se vůbec něco naučit? Co když je ve vzniku školy hlubší záměr než abychom nebyli blbí? Sice jsem o tom ještě moc nepřemýšlela, ale myslím, že je to něco, co za prozkoumání stojí, ale vždycky dojedeme k původnímu závěru, proto je lepší se trochu nad tím zamyslet a moc nad tím nehloubat. :)

Kapitolovky

13. března 2010 v 12:06 Povídky

A jak si všichni domysleli, tady budou kapitolovky :)Dvoje dvojčata. Dvoje pěkně střelená dvojčata. Dvoje pěkně střelená dvojčata až s příliš přehnanými schopnostmi, což mi docela vadí, ale patří to mezi základ...Co se stane, když se jedna dívka dostane z minulkosti do budoucnosti?No, normální rodinka krvezrádců, jejichž děti jdou do Bradavic.Dva lidé. Dva úplně odlišné charatery. Bývalí známí, dají se ještě někdy dohromady?Tak tohle bude pokus o humornou povídku, ve které se budu snažit vystihnout sebe v hlavní roli osudu...

Jednorázovky

13. března 2010 v 12:00 Povídky
Tady budou zveřejňovány moje jednorázovky :)


4. kapitola (cč)

10. března 2010 v 20:10 | Lilian |  Cesta časem
tak, po dlouhé odmlce jsem zase tu. čekala jsem, že alespoň napíšete koment k tomu, jestli mám skončit nebo ne, ale nedočkala jsem se.
taky se strašně omlouvám, že ta kapča je trašně krátká, ale momentálně dfelší dobu nic nečekejtu, k povídkám mě nějak oputila můza a u konce, nevim jak pokračovat, čili jak načít novou kapitolu, takže jestli budete mít nápady, tak směle do toho, ráda si je přečtu :)