Nejméně se smrti bojí ti, jejihž život má největší cenu.

Prolog - Něco za něco

15. listopadu 2009 v 15:59 | Lilian
takže, je tu prolog k nové povídce. Narazila jsem na část té povídky, když jsem hledala všechny své ve wordu, tak mě napadlo z toho udělat povídku. už si ani pořádně nepamatuju, k čemu to původně bylo, možná jen tak, abych to nezapoměla a udělala z toho právně tuhle povídku :) a info tu není, protože sem na to narazila před chvílí a ještě nemám pořádně vymyšlený děj, i když, hrubou představu mám.


Prolog - Něco za něco

"Koho z nich chceš oživit?" zeptala se. "Já bych rád oživil oba dva." "Ale to nejde, vyber si jednoho." nakázala mu. "Myslím, myslím že mámu." znejistěl, "To víš, já bych taky ráda oživila oba dva, ale to prostě nejde." "Ale proč to nejde?" "To ti nemůžu říct." posmutněla. "Takže mámu, jo?" "Jo" potvrdil jí. "Takže, teď vyslovím zaklínadlo, ale opovaž se po mě něco opakovat, protože by moje snaha potom přišla vnivěč, jasný?" "Dobře."
"Tvoje krev za mojí, tvoje tělo za moje, tvoje duše za mou duši, tvůj život za můj! V tuto chvíli v tento den, volávm tě, Lily Potterová, přijď sem, mezi nás !" řekla a na chvíli se odmlčela. "Výměna!!" dokončila zaklínadlo, ale náhle sebou škubla a padala na zem, jako kdyby zemřela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama