Nejméně se smrti bojí ti, jejihž život má největší cenu.

Info - Cesta časem

26. října 2009 v 19:00 | Lilian |  Cesta časem
za chvíli přibude prolog a ty čísílka v závorkách znamenjí věk, odehrává se to přibližně 21 let po pádu Voldemorta.


INFO (cč)
Hl. postavy: Lilian Potterová (11), Sofie Halová(11), Rose Weaslyová(13), Albus Potter(13), James Potter(15), Rachel Weaslyová(15), Hugo Weasly(11)

Vedl. postavy: Harry Potter, Ron Weasly, Hermiona Weaslyová, Ginny Potterová, George Weasly, Albus Brumbál, Godric z Nebelvíru, Voldemort, Grindewald, Salazar Zmiozel...

Děj: Několik dětí bývalých Smrtijedů se rozhodne vyvolat pomocí prastarého rituálu přivolat jejich Pána a k němu další dva největší čaroděje dob, aby si podrobili svět. Řád - teda to co z něj zbylo - se to dozvěděl a probírali to na poradě, náhodou - no tak ne náhodou - se to dozvěděli děti a pomocí Sofie, která se sem dostala pomocí kouzla, vyvolali jejich soupeře, kteří je předtím porazili. Co se semele? Jak válka dopadne? Vyhraje temnota a svět upadne do záhuby nebo vyhraje dobro?

Upozornění: Všechny detaily jsou stejné jako v knihách, ale Harry Voldemorta zabije svou vlastní kletbou, ne odraženou a Voldemort stihne vyslat tu svojí. A taky je to opár let později, mají už dvě děti, přibližně o 10 let a část prologu s dalšími kapitolami budou o dalších 11 let dál. A Hermiona s Ronem mají ještě dceru Rachel, stejně starou, jako je James.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama